Zváračka CO2 - Zvárací invertor CO2 (MIG-MAG) / MMA / TIG Maxima 270 Telwin

Kód: TELWIN 11129
Značka: Telwin
€871
Skladom
Zváračka CO2 - Zvárací invertor CO2 (MIG-MAG) / MMA / TIG Maxima 270 Telwin. Microprocesorom riadený zvárací invertor CO2 MIG-MAG, pre zváranie bez plynu aj s plynom, TIG DC / LIFT, 250 A, 230 V, pre zváranie obalenou elektródou MMA, tvrdé spájkovanie. Profesionálny stroj pre autoopravárenstvo a zámočnícke prevádzky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zváračka CO2 - Zvárací invertor CO2 (MIG-MAG) / MMA / TIG Maxima 270 Telwin

Microprocesorom riadený zvárací invertor CO2 MIG-MAG, pre zváranie bez plynu aj s plynom, TIG DC / LIFT, pre zváranie obalenou elektródou MMA. Profesionálny stroj pre autoopravárenstvo a zámočnícke prevádzky.
Invertorová zváračka CO2 pre zváranie metódou MIG-MAG, FLUX - bez plynu rúrkovým drôtom, pre tvrdé spájkovanie (BRAZING), pre zváranie obalenou elektródou (MMA), pre zváranie TIG DC-Lift. Zváračka obsahuje multiprocesné menič pre všetky uvedené druhy zvárania.
Táto zváračka je určená pre širokú škálu použitia od využitia v údržbe cez inštalatérske práce, zámočníctvo, opravy karosérií, tvrdé spájkovanie pozinkovaných plechov, zváranie hliníka, nerezu.
Zváračka pracuje v synergickom režime-podľa jedného parametra nastaveného obsluhou sa automaticky nastaví ostatné parametre zváracieho procesu.
Tieto prednastavené parametre sa dajú ručne korigovať obsluhou.
Zváračku možno použiť s napájaním z elektrocentrály pri kolísaní napájacieho napätia + - 15%.

  • Úplne jednoduché ovládanie vďaka synergickému nastavenie zváračky. (Nastavením hrúbky zváraného materiálu sa automaticky nastaví ďalšie parametre zváracieho procesu) Nastavenie je možné ručne korigovať podľa špecifických podmienok.
  • 17 prednastavených synergických programov s možnosťou korekcie
  • Pre cievky drôtu max. 15 kg
  • Vďaka plynulo nastaviteľnému zváraciemu prúdu od 20 A možno vykonávať tvrdé spájkovanie bez poškodenia pozinkovaného materiálu za použitia spájkovacieho drôtu
  • Ďalej je možné zvárať: oceľ, nerez, hliník, pozink
  • Výbava: zvárací invertor, kompletné horák 3 m s EURO koncovkou
  • Váha 23 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: