Zváračka CO2 - Zvárací invertor CO2 (MIG-MAG) Electromig 330 Wave Telwin

Kód: TELWIN 104
Značka: Telwin
€2 406
Dostupné
Zváračka CO2 - Zvárací invertor CO2 (MIG-MAG) Electromig 330 Wave Telwin, microprocesorom riadený zvárací invertor CO2 (MIG-MAG), 20-300 A, 3x400 V, pre zváranie bez plynu s rúrkovým drôtom, aj pre zváranie s plynom, zváranie nerez, hliník - metódou MIG-MAG, spájkovanie. Pre zváranie MMA (obaľovanou elektródou), pre zváranie TIG DC / LIFT. Ideálna invertorová zváračka CO2 pre priemysel, autokarosárov a zámočnícké výroby. Made in Italy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zváračka CO2 - Zvárací invertor CO2 (MIG-MAG) Electromig 330 Wave Telwin, microprocesorom riadený zvárací invertor CO2 (MIG-MAG), 20-300 A, 3x400 V, pre zváranie bez plynu s rúrkovým drôtom, aj pre zváranie s plynom, zváranie nerez, hliník - metódou MIG-MAG, spájkovanie. Pre zváranie MMA (obaľovanou elektródou), pre zváranie TIG DC / LIFT. Ideálna invertorová zváračka CO2 pre priemysel, autokarosárov a zámočnícké výroby. Made in Italy.

Zváračka riadená mikroprocesorom, víceprocesní MIG-MAG zvárania (jednosmerný, pulzný, pulse on pulse), FLUX / Tvrdé Spájkovanie / MMA / TIG DC-Lift Zvárací stroj. Systém WAVE OS
umožňuje zváranie prispôsobiť tak, aby vyhovovalo požiadavkám zákazníkov na konkrétny prípravok; sledovateľné a analyzovateľné tým, že ukladanie dať prebieha cez rozhranie USB; zjednodušené synergické správne nastavenie parametrov.
Maximálna prevádzková flexibilita pre ich použitie v najrôznejších aplikačných oblastiach, od údržby až po inštaláciu.
Je možné zvárat rôzne materialy (oceľ, nerez, hliník), Spájkovanie materiálový (pozinkovaný plech) so špecifickým zváracím procesom, pri nízkej teplote, koreňové-MIG zváranie, zváranie hliníka a tvrdo spájkované materiály v režime Pulse a PoP. Možnosť ukladaní jednotlivých nastavených programov.

Microprocesorem riadený zvárací invertor CO2 MIG-MAG, Elektromig 230 Wave Telwin, pre zváranie bez plynu atď s plynom, TIG DC / LIFT, pre zváranie obalenou elektródou MMA. Profesionálny stroj pre autoopravárenstva a zámočnícke prevádzky.
Invertorová zváračka CO2 pre zváranie metódou MIG-MAG, FLUX - bez plynu rúrkovým drôtom, pre tvrdé spájkovanie (BRAZING), pre zváranie obalenou elektródou (MMA), pre Zváranie TIG DC-Lift. Zváračka obsahuje multiprocesný menič pre všetky uvedené druhy zvárania.
Táto zváračka je určená pre širokú škálu použitia od využití v údržbe cez inštalatérske práce, zámočníctvo, opravy karosérií, tvrdé Spájkovanie pozinkovaných plechov, Zváranie hliníka, nerezu, režim bodovaní-sťahovaním.
hlavné parametre sa zobrazujú na displeji.
Funkciá dohorievanie obluka (Burn back), nastavenia elektronickej reaktancie, nastaviteľná doba dofuku plynu, voľba režimu 2/4 takt, režim bodovaní-sťahovaním.

Systém WAVE OS - moderné MIG / MAG zváračky označené touto špecifikáciou sú vybavené komunikačným USB portom. Cez tento port je možné ukladať parametre zváracieho procesu. Príklad: základné parametre zvárania sú u týchto zváračiek nastavené synergicky. Tzn. nastavíme silu zváraného materiálu, druh plynu, druh zváraného materiálu a zváračka si nastaví parametre sama. Obsluha môže vykonať ručne korekcia parametrov a takto nastavené parametre potom preniesť na osobné USB fashdisk práve cez komunikačný port zváračky. Tieto špecifické parametre sa ukladajú ako vlasťou číslo programu. Cez komunikačný port je možné získať aj ďalšie informácie o prevádzke zváračky a sledovať tak napr. ekonomiku výroby apod.

 • Po jednoduchej zmene polarity je zváračka nachystaná pre zváranie s plynom MIG-MAG
 • 17 prednastavených synergických programov s možnosťou korekcie
 • Nastaviteľný nábeh zváracieho prúdu, nastaviteľná elektronická reaktancie, 2/4 takt, dofuk plynu
 • Pre cievky drôtu max. 15 kg
 • Nastavenie dohorení obluku Burn back
 • Funkcia Pulse, PoP (Pulse on Pulse)
 • Funkciám bodovaním-stehovaním
 • Vďaka plynulo nastaviteľnému zváraciemu prúdu od 20 A možno vykonávať tvrdé spájkovanie bez poškodenia pozinkovaného materiálu za použitím spájkovacieho drôtu
 • Vhodné pre koreňové zváry
 • Ďalej je možné zvárat: oceľ, nerez, hliník, pozink
 • Výbava: Zvárací invertor, kompletný horák 3 m s EURO koncovkou
 • Funkcia ATC (Advanced Thermal Control) funkcia zváračky ktorá kontroluje a riadi teplotu oblúka pri zváraní tenkých materiálov
 • Produktový list TU.....

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: