MAKITA AKUMULÁTOROVÝ VYSÁVAČ CL108FDSAP
ZADARMOZADARMO
Matylda vysavac CL108FDSAP
Momentálne nedostupné
Detailné informácie
Podrobný popis
  • CXT - kompaktná extrémna technológia
  • Až 50 min. vysávania s BL1040B
  • Dotykový vypínač s výberom sacej sily (3 stupne)
  • Bez vreckové vysávanie do zbernej nádoby
  • LED pracovné svetlo
  • Dodávané s akumulátorom BL1021B 2,0Ah a rýchlonabíjačkou
  • Kompatibilné s akumulátormi 12 V max: 5,0 / 4,0 / 2,0 / 1,5 Ah
Dodatočné parametre
Kategória: Aku Vysávače
EAN: 088381742047
Max. prietok vzduchu: 1,2 m<sup>3</sup>/min
Rozmery (D x Š x V): 956 x 110 x 150 mm
Hmotnosť (EPTA): 1,1 - 1,2 kg
Menovité napätie: 10,8 V
Max. sila sania: 44 mbar
Kapacita zbernej nádoby: 600 ml
Spôsob vysávania: na sucho
Sací výkon (stupeň 1 / 2 / 3): 5 / 20 / 35 W