Vysokotlakový čistič DTS 4.0 Twin Flow Annovi Reverberi

Kód: 9405
€234
Vysokotlakový čistič DTS 4.0 Twin Flow Annovi Reverberi. Tlaková umývačka pre klasické umývanie strojov, áut a pod. a pre rýchle umývanie veľkých plôch za použitia dvojitej umývacie trysky. Unikátny systém dvoch paralelných čerpadiel pre razantné umývanie veľkých plôch, max. tlak 150 bar, 810 l / hod, rotačná tryska, dvojitá tryska, priama tryska, 8 m tlaková hadica, 2500 W

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysokotlakový čistič DTS 4.0 Twin Flow Annovi Reverberi

4.0 Twin Flow je vysokotlaková umývačka vybavená DTS (DUALTECH System), patentovaným technický systém AR, ktorý vám dáva silu umývania dvoch paralelných čerpadiel, ak potrebujete umývať väčšie plochy.
Tlaková umývačka má voliteľný režim rýchleho čistenia (2 paralelné čerpadlá + dvojitá strikacia tryska) pre zlepšenie výkonu o 50% (výkon čistenia + 50%). Dvojnásobný prietok násobí intenzitu a rozsah umývanie, čo vám umožňuje dosiahnuť dva ciele: vynikajúce čistenie nečistoty, úspora času a úsilia; umývanie v najrýchlejšom čase veľkej plochy.Tento režim vyberte, ak sa chcete zbaviť najťažších nečistôt a škvŕn z kameňa a cementu, tehál a múrov, striech alebo stavebných aplikácií.
Ak umývačku použijete pre bežné čistenie zapnite len 1 čerpadlo, osaďte jednoduchů strikaciu trysku napr. keď potrebujete odstrániť ľahké nečistoty z bicyklov, motocyklov, automobilov, plotov, vonkajšieho nábytku, bez toho aby ste zbytočne plytvali vodu a energiu.
4.0 Twin Flow je vybavený Twin Nozzle (dvojitá strikacia tryska), nevyhnutným príslušenstvom pre prívodnú trubicu, ktoré je súčasťou balenia, ktoré zvýšia čistiaci výkon na širokom povrchu a ušetrí váš čas a úsilie. Táto umývačka je vhodná pre umývanie betónové alebo tehlové steny, podlahy a bazény veľmi efektívnym spôsobom.
4.0 Twin Flow je vybavený integrovaným hadicovým navijakom s výsuvnou rukoväťou hadicového navijaka; 8 m tlakovej hadice teleskopická rukoväť s mäkkou rukoväťou; vstavaná nádržka čistiaceho prostriedku 600 ml; všetko v jednom úložnom priestore pre rotačnú trysku, nastaviteľnú trysku, dvojitou trysku; extra zásuvný slot pre predĺženie; gumová kolesá (Ø 20 cm); kontrolovateľný filter vody; dĺžka elektrického kábla 5 m; 2 čerpadlá s tromi axiálnymi piestami z nerezovej ocele, automatický obtokový ventil s tlakovým vypúšťaním hlavy čerpadla; automatický STOP vysokotlakové umývačky pri prerušení prác (TSS).

VIDEO TU......

 • 2 kolieska pre transport
 • teleskopické madlo
 • 2 kovové paralelné čerpadlá
 • Bezúdržbový kefový motor
 • Tlaková hadica 8 m
 • Rotačná tryska
 • Dvojitá priama tryska
 • Jednoduchá priama tryska
 • 3 kovové piesty
 • Automatický STOP systém
 • Nádobka na saponát

Viacej o značke Annovi Reverberi tu......

Technické parametre
Napätie 230 V
Príkon 2500 W
Výkon čerpadla 810 l/hod
Pracovný tlak max. 150 bar
Max. teplota vstupnej vody 40°C
Max. vstupný tlak 5 bar
Váha 14kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: