Microprocesorová nabíjačka Pulse 30 Telwin

Kód: TELWIN 299
Značka: Telwin
€250
Dostupné
Microprocesorová pulzná nabíjačka Pulse 30 Telwin, 6-12-24 V s funkciou desulfatizace autobatérie, nabíja automaticky všetky druhy autobatérií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Microprocesorová pulzná nabíjačka Pulse 30 Telwin, 6-12-24 V s funkciou desulfatizace autobatérie, nabíja automaticky všetky druhy autobatérií.

Elektronicky, microprocesorem riadená automatická pulzný nabíjačka pre celkovú údržbu batérií WET, GEL, AGM, SPIRAL MF (motocyklové batérie, špeciálne batérie pre prácu v náklone - výrobcu OPTIMA - Johnson Controls), START - STOP batérie 6/12 / 24V. Úplne nový pulzný nabíjací generátor zaručuje lepší výkon nabíjanie o 50% viac než pri tradičnej nabíjačiek.
Nabíjanie je rozložené do ôsmich fáz.

Pulse 30 má tieto funkcie:

 • Automatické nabíjanie a údržbu batérií s PULSE TRONIC
 • Nabíjací režim regenerácie sulfatovaný batérie kedy sú dosky batérie potiahnuté síranovým povlakom a batéria je nepoužiteľná, alebo nabíjanie veľmi vybité batérie
 • Pre udržiavanie batérií vystavených vozidiel v autosalónoch. Pulse 30, 50 je vyrobený v nehořlavému prevedení, má ochrana proti skratu, prepólovaniu, prepätiu na vstupe a proti pripojenie chybné, skratovaných batérie.

Nabíjací režimy:

 • Automatický režim: nabíjačka vykoná automatickú voľbu prúdu podľa s kapacity batérie s priebežným monitorovaním nabíjacieho procesu. Nabíjací proces je možný aj úplne vybité batérie na napätie 2 V.
 • Automatický režim nabíjania je rozložený do 8 fáz - viď diagram

Graf

 • Udržiavací režim - batéria je pri vyradení z prevádzky automaticky nabíja v udržiavacom režime
 • Režim rýchleho nabitia batérie a automatické prepnutie do udržiavacej fázy akonáhle je nabíjanie dokončené

  Regenerácia batérií:
 • Desulfatizace - pulzný proces odstraňovania síranového povlaku z dosiek staršie batérie a zotavenie batérie na počiatočnú kapacitu. Tento proces je možné použiť iba u čiastočne sulfátované batérií (staršie batérie niekoľko rokov v prevádzke, ale funkčných, so zníženým výkonom). Nemožno obnoviť sulfatizací totálne zničenú batériu - to je nezvratné poškodenie.
  Podpora pri štarte: len model 50

  Ďalšie možnosti použitia:
 • údržba batérií vozidiel vystavených v show room
  možnosť uzamknutia pamäte nastavenia posledného nabíjania - pri opakujúcich sa úkonoch

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: